Connect with us

Hakkımızda

ŞOK MARKET AKTÜEL sitesi; Şok Marketlere ait güncel ürün, katalog, kampanya ve indirim fırsatlarını geniş kitlelere ulaştırmayı amaçlayan bir içeriğe sahiptir.

ŞOK MARKET AKTÜEL sitesi; duyurusunu yaptığı ürün fiyatları, katalog, kampanya ve indirim fırsatları ile ilgili olarak adı geçen marka ile organik hiçbir bağı yoktur, bu nedenle söz konusu ürün fiyat bilgilerinin, kampanyaların ve indirimlerin içeriği, işleyişiyle ilgili herhangi bir sorumluluğu da bulunmamaktadır. Tüm bilgiler ŞOK MARKET resmi web sitesinden ve market içerisinde yer alan fiziksel katalog/araştırmalar sonucu alınan bilgilerden oluşmaktadır. Bilgiyi paylaşmak dışında hiçbir gayemiz yoktur.

Amacımız; ŞOK MARKET ile ilgili güncel ürün fiyatları, kampanya, katalog, broşür, indirim ve promosyonları okuyucuya, markete gitmeden alışveriş listesini yapmaya olanak vererek markete gittiğinde daha bilinçli ve zamandan tasarruf ederek ihtiyaçlarına yönelik alışveriş yapmalarını sağlamaktır.

Her türlü soru, sorun, görüş ve eleştirilerinizi info@sokmarketaktuel.com iletişim adresimizden bizlere iletebilirsiniz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi alışverişler dileriz.

ŞOK MARKET AKTÜEL Sitesi Nasıl Ortaya Çıktı?

81 ilde 5000’i aşkın mağazası bulunan ŞOK Marketler T.A.Ş.’nin güncel ürün fiyatlarına, indirimlerine ve aktüel kataloglarına dijital platformlardan ulaşmak isteyen ciddi bir tüketici kitlesi bulunmakta. ŞOK MARKET AKTÜEL sitesi olarak tüm bu içerikler hakkında detaylı ve doğru bilgiyi tüketicilere sunmak amacı ile yola koyularak “sokmarketaktuel.com” ortaya çıktı. Adından da anlaşılacağı üzere Şok Market ürünleri ile ilgili aktüel bilgiler mağazaya gitmeden önce bir tık ötenizde.

Misyonumuz

ŞOK MARKET AKTÜEL sitesi olarak misyonumuz, diğer bir deyişle var olma nedenimiz; Site editörlerimiz tarafından tüm haberleri özgün içerikli olarak sizlerin beğenisine sunmak. Bu kapsamda Şok Market’lerden fiziksel olarak broşür/katalog edinme, ürün fotoğraflama işlerini eksiksiz ve indirim zamanlarından önce yaparak okuyucularımıza özgün, kaliteli, anlaşılır ve hızlı bir biçimde beğenilerine sunmak.

Vizyonumuz

ŞOK MARKET AKTÜEL sitesi olarak vizyonumuz, diğer bir deyişle ulaşmak istediğimiz hedef ve amaçlarımız; Türkiye’nin en özgün, en güncel ve zengin içerikli aktüel ürün haber sitesi olmak.