Connect with us

Ürün İnceleme

Şok Market 2018 Güncel Süt Fiyatları

Tuba

Yayın Tarihi

Şok Süt Fiyatları detayları haberimizde.

ŞOK Marketlerde satışa sunulan süt markalarını ve güncel fiyatlarını bu haberimizde bulabilirsiniz.

ŞOK MARKET AKTÜEL ailesi olarak, Şok Market Çarşamba – Hafta sonu fırsatları, indirimleri ve detaylı aktüel ürün incelemeleri ile siz değerli takipçilerimize markete gitmeden alışveriş listenizi yapıp ürünleri görmenize, fiyat analizi yapmanıza ve zamandan tasarruf sağlamanıza yardımcı olacağız.

Şok Aktüel ürünler kataloğunda da sıklıkla yer bulan süt günlük hayatta vazgeçilmez besin öğelerimizden bir tanesi.

Sütün Faydaları

Süt tüketimi sağlık açısından çok önemlidir. Özellikle çocukların büyüme dönemlerinde düzenli olarak süt tüketmeleri hem iskelet sağlığı hem de uyku düzeni için oldukça faydalıdır.

 • Sütün içinde A, B, C, D, E ve K vitaminleri vardır ki bu vitaminler biz insanlar için hayati önem taşımaktadır.
 • Büyümeyi ve gelişmeyi sağlayan süt, vücuda güç verir ve kemikleri sağlamlaştırır ve kemik erimesini önlemeye yardımcıdır.
 • Dokuların ve hücrelerin oluşumuna zemin hazırlar ve hızlandırır. Böylece vücudumuzda oluşan yaralar çok daha çabuk iyileşir, hücreleri onarır ve güçlendirir.
 • Mineral açısından son derece zengin olan süt aynı zamanda zengin bir kalsiyum kaynağıdır.
 • Sütün içinde bulunan proteinler, antioksidan özellikteki A vitamini ve çinko ile cilt sağlığı korunmuş olur.
 • Spor yapanların vazgeçilmez besin kaynaklarının başında gelir. Antrenman sonrası düşük yağlı süt tüketimi iyi gelmektedir.

Şok Süt Fiyatları 2018

ŞOK Market güncel süt fiyatları neler inceleyelim. Mis muzlu süt 200 ml 0,75 TL’den satışa sunuluyor. Mis uht yağlı süt 200 ml 0,75 TL. Mis kakaolu süt 200 ml 0,75 TL’den satışa sunuluyor. Mis çilekli süt 200 ml 0,75 TL’den satışa sunuluyor. Sütaş muzlu süt 200 ml 1,15 TL’den satışa sunuluyor. Sütaş çilekli süt 200 ml 1,15 TL’den satışa sunuluyor. Sütaş kakaolu süt 200 ml 1,15 TL’den satışa sunuluyor.

Mis uht yağlı süt 500 ml. 1,75 TL’den satışa sunuluyor. Mis uht yarım yağlı süt 1 lt. 2,25 TL’den satışa sunuluyor. Mis pastörize günlük süt 1 lt. 2,50 TL’den satışa sunuluyor. Mis uht süt yağlı 1 lt. 2,50 TL’den satışa sunuluyor. Pınar süt 1 lt. 3,75 TL’den satışa sunuluyor. Fit süt 500 ml. 3,95 TL’den satışa sunuluyor.

İyi alışverişler dileriz.

Yazar İstanbul Üniversitesi edebiyat mezunu olup, profesyonel olarak editörlük yapmaktadır. İlgili alanları arasında bilim, sanat, teknoloji, aktüel ürünler ve indirim fırsatlarını takip etmek yer almaktadır. Şuan aktif olarak Şok Market Aktüel internet sitesinin editörlüğünü yapmaktadır.

Reklam
YORUMLAR

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ürün İnceleme

Şok Market Kuru Konserve Kedi Köpek Maması 2018

Tuba

Yayın Tarihi

Editör

Şok market aynı zamanda sevimli dostlarımızı da unutmayarak onların ihtiyacı olan kuru ve konserve çeşitleri ile kedi ve köpek mamalarını satışa sunmaktadır.

Şok market kedi ve köpek mamaları hem kuru hem de konserve çeşitleri ile sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Köpeğinizin ve Kedinizin yaşına, cinsine ve besinsel ihtiyaçlarına en uygun kuru mama ve konserve mama için Şok marketlere bakmakta fayda var. Şok market ürün çeşitliliğini sizlerin taleplerine göre arttırmaktadır.

Şok Market Kuru Konserve Kedi Köpek Maması 2018

Şok market Kuru ve Konserve Kedi Köpek Maması 2018 yılı fiyatlarını sizler için derledik.

 • Whiskas Kedi Kuru Biftek ve Havuçlu 300 Gr 7,90 TL’den satışa sunuluyor. İçinde biftek, havuç ve tahıllarla ona güzel bir öğün sunarak yetişkin kedilerinizin günlük alması gereken besin değeri miktarını önemli ölçüde karşılar.
 • Whiskas Poşet Junior 2-12 Ay 4*100 Gr  10,50 TL.
 • Whiskas Poşet Junior 2-12 Ay 100 Gr  3,50 TL’den satışa sunuluyor.
 • Whiskas Sığır Etli 100 Gr  3,50 TL.
 • Whiskas Kedi Maması Sığırlı 1+ Yaş 400 Gr 7,90 TL. WHISKAS 1 yaş üstü yetişkin kedinizin ihtiyacı olan bakımı sağlamaya yardımcı olan mineralleri ve  vitaminleri içeren, besinsel olarak tam ve dengeli bir mamadır.
 • Whiskas Kedi Maması Sığırlı +1 yaş 1.4 Kg  31,90 TL. Dışı kıtır, içi yumuşak ve lezzetlidir. Lezzetli dolgulu parçacıklar içerir.
 • Pedigree Biscrock Orijinal Köpek Ödül Mamaları 200 Gr 8,90 TL. Kemik şeklinde lezzetli renkli bisküviler içerir. Dengeli gelişim için vitamin, mineral, protein ve karbonhidrat, Sindirime yardımcı lifler içerir. Ödül zamanını neşeli hale getirir.
 • Lora Meyveli Muhabbet Kuşu Krakeri 100 Gr 2,95 TL’den satışa sunuluyor. Gerçek meyve taneleriyle zenginleştirilmiş, 6’lı karışım muhabbet yemidir.
 • Lora Meyveli Muhabbet Kuşu Krakeri 400 Gr 4,50 TL’den satışa sunuluyor.

 • King Kuru Kedi Maması Biftekli 300 Gr  2,95 TL.
 • King Kuru Kedi Maması Biftekli 1.5 Kg 13,90 TL.
 • King Kuru Köpek Maması Biftekli 1.5 Kg 18,95 TL. Kalsiyum, Fosfor, Sodyum, İyot, Çinko, Bakır, Potasyum Klorür, Demir, Selenyum içerir.

Yaş veya kuru mamaların besinsel değerleri tam olup, köpekler ve kediler için süreklilikte uygundur ve bazen köpek veya kedi, birini diğerine tercih edebilir. Köpekler ve kediler, kuru mamadan yeterli miktarda su elde edemeyeceği için, vereceğiniz mamanın yanında bir kap taze temiz ve suyun bulundurulmasına önem gösterilmelidir.

Lütfen sokak hayvanları için de  Bir Kap Yemek Bir Kap Su bırakın.

İyi alışverişler dileriz.

 

Devamını Gör

POPÜLER ŞOK KATALOGLAR