Connect with us

Ürün İnceleme

ŞOK Market Çamaşır Suyu Fiyatları 2018

Tuba

Yayın Tarihi

ŞOK Market Çamaşır Suyu Fiyatlarını sizler için araştırdık.

ŞOK MARKET AKTÜEL ailesi olarak, Şok Market Çarşamba – Hafta sonu fırsatları, indirimleri ve detaylı aktüel ürün incelemeleri ile siz değerli takipçilerimize markete gitmeden alışveriş listenizi yapıp ürünleri görmenize, fiyat analizi yapmanıza ve zamandan tasarruf sağlamanıza yardımcı olacağız.

Tüm bu fırsatlardan faydalanabilmeniz için editör ekibimiz tarafından her hafta hazırlanan Şok Market detaylı katalog, ürün incelemelerimizi görmek için bizi takip edebilirsiniz.

ŞOK Market Çamaşır Suyu Fiyatları 2018

Derinlemesine temizliği evimizde yaşamak ve mikropların oluşmasını önlemek için çamaşır suyunu sıklıkla kullanırız. Şok Market reyonlarında yer alan çeşitli marka çamaşır sularını sizler için araştırdık. O zaman hemen ürünlerimize göz atalım!

İyi alışverişler dileriz.

Şok Market reyonlarında; Mintax Çamaşır Suyu 2,5 Lt 3,25 TL’den satışa sunuluyor.

Mintax Yoğun Çamaşır Suyu 1 Lt 2,75 TL’den satışa sunuluyor.

Şok Market reyonlarında; Ace Klasik 2 lt 5,25 TL, ayrıca 2. si %50 indirimli olarak 2,94 TL’den satışa sunuluyor.

Şok Market reyonlarında; Mintax Yoğun Çamaşır suyu 4000 Ml 8,75 TL’den satışa sunuluyor.

Domestos Dağ Esintisi 810 Gr 4,75 TL’den satışa sunuluyor.

Şok Market reyonlarında; Domestos Dağ Esintisi 4 Kg 17,75 TL’den satışa sunuluyor.

ÇAMAŞIR SUYU NASIL KULLANILMALIDIR?

Çamaşır suyu hijyen için çok amaçlı olarak kullanılmaktadır. Çamaşır suyunu kullanırken kullanım alanlarına göre dikkat etmeniz gereken noktalar bulunmaktadır. Çamaşır suyunu kullanırken çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Kısaca çamaşır suyu nasıl kullanılmalı;

 • Temizliğe başlamadan önce eldiven, maske, kapalı terlik gibi koruyucu ekipmanlar sağlıklı ve hijyenik temizlik için hazır bulunmalı ve temizliğin yapıldığı alan havalandırılıyor olmalı.
 • Çamaşır suyu, mutlaka ama mutlaka soğuk su ile karıştırılarak kullanılmalıdır.
 • Banyonuzu çamaşır suyu ile temizleyebilirsiniz. Klozet iç çeperlerinde ya da küvetinizi temizlerken direk kullanabilirsiniz. Fakat bunun dışında mutlaka sulandırmanızı öneriyoruz.
 • Banyo dışında, çamaşır suyu kullanacağınız zaman bir kova suya yarım çay bardağı çamaşır suyu eklemeniz yeterli olacaktır.
 • Evde çamaşır suyu, çocuklarınızın ulaşamayacağı bir yerde, serin ve ışık almayan bir dolapta ve kendi kabında saklanmalıdır. Kazara içilirse eğer hemen doktora başvurulmalıdır.

İyi alışverişler dileriz.

Yazar İstanbul Üniversitesi edebiyat mezunu olup, profesyonel olarak editörlük yapmaktadır. İlgili alanları arasında bilim, sanat, teknoloji, aktüel ürünler ve indirim fırsatlarını takip etmek yer almaktadır. Şuan aktif olarak Şok Market Aktüel internet sitesinin editörlüğünü yapmaktadır.

Reklam
YORUMLAR

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ürün İnceleme

Şok Market Kuru Konserve Kedi Köpek Maması 2018

Tuba

Yayın Tarihi

Editör

Şok market aynı zamanda sevimli dostlarımızı da unutmayarak onların ihtiyacı olan kuru ve konserve çeşitleri ile kedi ve köpek mamalarını satışa sunmaktadır.

Şok market kedi ve köpek mamaları hem kuru hem de konserve çeşitleri ile sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Köpeğinizin ve Kedinizin yaşına, cinsine ve besinsel ihtiyaçlarına en uygun kuru mama ve konserve mama için Şok marketlere bakmakta fayda var. Şok market ürün çeşitliliğini sizlerin taleplerine göre arttırmaktadır.

Şok Market Kuru Konserve Kedi Köpek Maması 2018

Şok market Kuru ve Konserve Kedi Köpek Maması 2018 yılı fiyatlarını sizler için derledik.

 • Whiskas Kedi Kuru Biftek ve Havuçlu 300 Gr 7,90 TL’den satışa sunuluyor. İçinde biftek, havuç ve tahıllarla ona güzel bir öğün sunarak yetişkin kedilerinizin günlük alması gereken besin değeri miktarını önemli ölçüde karşılar.
 • Whiskas Poşet Junior 2-12 Ay 4*100 Gr  10,50 TL.
 • Whiskas Poşet Junior 2-12 Ay 100 Gr  3,50 TL’den satışa sunuluyor.
 • Whiskas Sığır Etli 100 Gr  3,50 TL.
 • Whiskas Kedi Maması Sığırlı 1+ Yaş 400 Gr 7,90 TL. WHISKAS 1 yaş üstü yetişkin kedinizin ihtiyacı olan bakımı sağlamaya yardımcı olan mineralleri ve  vitaminleri içeren, besinsel olarak tam ve dengeli bir mamadır.
 • Whiskas Kedi Maması Sığırlı +1 yaş 1.4 Kg  31,90 TL. Dışı kıtır, içi yumuşak ve lezzetlidir. Lezzetli dolgulu parçacıklar içerir.
 • Pedigree Biscrock Orijinal Köpek Ödül Mamaları 200 Gr 8,90 TL. Kemik şeklinde lezzetli renkli bisküviler içerir. Dengeli gelişim için vitamin, mineral, protein ve karbonhidrat, Sindirime yardımcı lifler içerir. Ödül zamanını neşeli hale getirir.
 • Lora Meyveli Muhabbet Kuşu Krakeri 100 Gr 2,95 TL’den satışa sunuluyor. Gerçek meyve taneleriyle zenginleştirilmiş, 6’lı karışım muhabbet yemidir.
 • Lora Meyveli Muhabbet Kuşu Krakeri 400 Gr 4,50 TL’den satışa sunuluyor.

 • King Kuru Kedi Maması Biftekli 300 Gr  2,95 TL.
 • King Kuru Kedi Maması Biftekli 1.5 Kg 13,90 TL.
 • King Kuru Köpek Maması Biftekli 1.5 Kg 18,95 TL. Kalsiyum, Fosfor, Sodyum, İyot, Çinko, Bakır, Potasyum Klorür, Demir, Selenyum içerir.

Yaş veya kuru mamaların besinsel değerleri tam olup, köpekler ve kediler için süreklilikte uygundur ve bazen köpek veya kedi, birini diğerine tercih edebilir. Köpekler ve kediler, kuru mamadan yeterli miktarda su elde edemeyeceği için, vereceğiniz mamanın yanında bir kap taze temiz ve suyun bulundurulmasına önem gösterilmelidir.

Lütfen sokak hayvanları için de  Bir Kap Yemek Bir Kap Su bırakın.

İyi alışverişler dileriz.

 

Devamını Gör

POPÜLER ŞOK KATALOGLAR