Connect with us

Ürün İnceleme

Şok Havlu Kağıt ve Tuvalet Kağıdı Fiyatları

Tuba

Yayın Tarihi

Şok market kişisel bakım ve temizlik ürünlerinde de Türkiye’nin en önemli perakendecilerinden biri olma özelliğini korumaktadır. Müşterilerine bu alanda geniş bir ürün çeşitliliği sunmaktadır. Bugün Şok marketin temizlik ürünleri arasında önemli bir yere sahip olan havlu kağıt, tuvalet kağıtları ve peçeteleri sizler için araştırdık.

Şok market reyonlarında Confort, Komili, Beyaz güvercin, Familia ve Papia markalara ait 6’lı, 12’li, 16’lı ve 24’lü seçeneklerine sahip tuvalet kağıtları ve havlu kağıtlar sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Ayrıca bahsedilen ürünlerin çift katlı olma özelliği de yumuşak ve emici özel dokuları dikkat çekiyor.

Yukarıda bahsettiğimiz kısa bilgilerden sonra Şok market reyonlarında yer alan havlu kağıt, tuvalet kağıtları ve peçeteleri incelemeye başlayalım.

Şok Market Havlu Kağıt ve Tuvalet Kağıdı Fiyatları 2018

Confort marka dev havlu 600 buçuk yaprak 6,95 TL’den satışa sunuluyor. Bu dev havlular temizlik için vazgeçilmezimiz. Bu ürün oldukça ekonomik. Confort marka kağıt havlu 6’lı 7,75 TL’den satışa sunuluyor.

Komili premium kalite tuvalet kağıdı 16 rulodan oluşmaktadır. Bu ürünün fiyatı ise 19,90 TL’den satışa sunulmaktadır. Ayrıca bu ürün 3 kat yapraktan oluşmaktadır. Ultra yumuşak özellikli Beyaz güvercin tuvalet kağıdı 16 rulodan oluşmaktadır. Bu ürünün fiyatı ise 15,25 TL’den satışa sunulmaktadır.

Yumuşak ve emici özel dokuya sahip Confort tuvalet kağıdı 16’lı 11,25 TL’den satışa sunuluyor. Ayrıca bu ürün 2 kat yapraktan oluşmaktadır ve toplam 170 yaprağa sahiptir.

Bazı tüketiciler tuvalet kağıtlarında kokulu olmasını tercih etmektedir. Şok aktüel ürünlerinde bu ihtiyaca yönelik olarak Familia ve Papia marka kokulu tuvalet kağıdı bulunmaktadır. Çift katlı Familia Kokulu Tuvalet Kağıdı 32’li 23,90 TL’den satışa sunuluyor.

Şok market reyonlarında yer alan, Papia Parfümlü Tuvalet Kağıdı 32’li 32,90 TL’den satışa sunuluyor.

Şok market reyonlarında yer alan,Confort Peçete 200*18( 23*26,5) 2,25 TL’den satışa sunuluyor. Beyaz Güvercin Peçete 50’li 2,75 TL’den satışa sunuluyor. Beyaz Güvercin Peçete 200 Yaprak 4,90 TL’den satışa sunuluyor.

Ayrıca renkli peçetelerde sofralarımıza renk katmak için ideal. Papia desenli peçete 20 adet 2,75 TL’den satışa sunuluyor.

Cep mendillerde Şok market reyonlarında yerini alıyor. Beyaz Güvercin Mendil 10’lu 2,75 TL’den satışa sunuluyor.

Komili kutu mendil yeni ürün olarak Şok Market‘de yer alıyor. Komili kutu mendil 80 adet 4,50 TL’den satışa sunuluyor.

İyi alışverişler dileriz. Bir sonraki Şok Aktüel ürün incelememiz için bizi takip edebilirsiniz.

Yazar İstanbul Üniversitesi edebiyat mezunu olup, profesyonel olarak editörlük yapmaktadır. İlgili alanları arasında bilim, sanat, teknoloji, aktüel ürünler ve indirim fırsatlarını takip etmek yer almaktadır. Şuan aktif olarak Şok Market Aktüel internet sitesinin editörlüğünü yapmaktadır.

Reklam
YORUMLAR

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ürün İnceleme

Şok Market Kuru Konserve Kedi Köpek Maması 2018

Tuba

Yayın Tarihi

Editör

Şok market aynı zamanda sevimli dostlarımızı da unutmayarak onların ihtiyacı olan kuru ve konserve çeşitleri ile kedi ve köpek mamalarını satışa sunmaktadır.

Şok market kedi ve köpek mamaları hem kuru hem de konserve çeşitleri ile sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Köpeğinizin ve Kedinizin yaşına, cinsine ve besinsel ihtiyaçlarına en uygun kuru mama ve konserve mama için Şok marketlere bakmakta fayda var. Şok market ürün çeşitliliğini sizlerin taleplerine göre arttırmaktadır.

Şok Market Kuru Konserve Kedi Köpek Maması 2018

Şok market Kuru ve Konserve Kedi Köpek Maması 2018 yılı fiyatlarını sizler için derledik.

 • Whiskas Kedi Kuru Biftek ve Havuçlu 300 Gr 7,90 TL’den satışa sunuluyor. İçinde biftek, havuç ve tahıllarla ona güzel bir öğün sunarak yetişkin kedilerinizin günlük alması gereken besin değeri miktarını önemli ölçüde karşılar.
 • Whiskas Poşet Junior 2-12 Ay 4*100 Gr  10,50 TL.
 • Whiskas Poşet Junior 2-12 Ay 100 Gr  3,50 TL’den satışa sunuluyor.
 • Whiskas Sığır Etli 100 Gr  3,50 TL.
 • Whiskas Kedi Maması Sığırlı 1+ Yaş 400 Gr 7,90 TL. WHISKAS 1 yaş üstü yetişkin kedinizin ihtiyacı olan bakımı sağlamaya yardımcı olan mineralleri ve  vitaminleri içeren, besinsel olarak tam ve dengeli bir mamadır.
 • Whiskas Kedi Maması Sığırlı +1 yaş 1.4 Kg  31,90 TL. Dışı kıtır, içi yumuşak ve lezzetlidir. Lezzetli dolgulu parçacıklar içerir.
 • Pedigree Biscrock Orijinal Köpek Ödül Mamaları 200 Gr 8,90 TL. Kemik şeklinde lezzetli renkli bisküviler içerir. Dengeli gelişim için vitamin, mineral, protein ve karbonhidrat, Sindirime yardımcı lifler içerir. Ödül zamanını neşeli hale getirir.
 • Lora Meyveli Muhabbet Kuşu Krakeri 100 Gr 2,95 TL’den satışa sunuluyor. Gerçek meyve taneleriyle zenginleştirilmiş, 6’lı karışım muhabbet yemidir.
 • Lora Meyveli Muhabbet Kuşu Krakeri 400 Gr 4,50 TL’den satışa sunuluyor.

 • King Kuru Kedi Maması Biftekli 300 Gr  2,95 TL.
 • King Kuru Kedi Maması Biftekli 1.5 Kg 13,90 TL.
 • King Kuru Köpek Maması Biftekli 1.5 Kg 18,95 TL. Kalsiyum, Fosfor, Sodyum, İyot, Çinko, Bakır, Potasyum Klorür, Demir, Selenyum içerir.

Yaş veya kuru mamaların besinsel değerleri tam olup, köpekler ve kediler için süreklilikte uygundur ve bazen köpek veya kedi, birini diğerine tercih edebilir. Köpekler ve kediler, kuru mamadan yeterli miktarda su elde edemeyeceği için, vereceğiniz mamanın yanında bir kap taze temiz ve suyun bulundurulmasına önem gösterilmelidir.

Lütfen sokak hayvanları için de  Bir Kap Yemek Bir Kap Su bırakın.

İyi alışverişler dileriz.

 

Devamını Gör

POPÜLER ŞOK KATALOGLAR